Yaratık mı? Yoksa Bir Rivayet Mi? Slenderman

Slender man 2.-2.5 metre boyunda,takım elbiseli,yüzü olmayan,kolları çok uzun olan,insani bir görünüşe sahip olan bir yaratık bu yaratık avlarını belirler ve bir yerde onu saatlerce izler insani bir görünüşü olduğu için pek’de fark edilmez amacı hedefinin psikolojisini bozmaktır daha sonra onu öldürür bu yaratığın her ne kadar 1600’lü yıllarda çıktığı söylensede daha eskide tapınaklarda,piramitlerde ve kitaplarda resimleri bulunmaktadır. slender man daha çok cocukları kaçırmakla ünlüdür çocukları aldığında ne yaptığı bilinmemektedir fakat eğer onları öldürmüyorsa inanın bana çocukların en güvenli olduğu yer onun yanıdır 1600’lü yıllarda çocuk kaçırma olayları fazlasıyla artmıştı suçluyu görenler onu şöyle tarif ediyordu çok uzun,takım elbiseli,kel bir adam polis bir kaç yıl sonra bu dosyayı kapattı çünkü ellerinde hiç bir zaman o kişinin ipucusu bulunamadı.Slender man çocuklarla oyun oynar onlara hediyeler verir ve çocukları her seferinde kendini çok sevdirir çocuklarda ondan memnundur fakat ailelerinin bundan asla haberi olmaz sonra birden çocuklar yok olur.

Slenderman, günümüz korkularının yüzüdür. Hayali bir karakter olarak başlayan serüven birden bire bir korku filmine de dönüştü. İnce adam her zaman küçük çocukları kurban olarak seçer ve aynı zamanda onları seçme konusunda çok seçici davranırdı. Peki Slenderman Kimdir?

Slenderman Nedir? (Slender Man)

Slenderman genellikle çok uzun ve zayıf bir adam olarak temsil edilir. Yüzü yok. Siyah bir kravat ve takım elbise giyer ve görünüşü genellikle kaybolmalar, ölümler ve derin psikolojik travmalarla ilişkilendirilir. Slender Man ya da Slenderman, bir paranormal korku karakteri.

Uzun, İnce ve Yüzü Olmayan Bir Adam

Kurbanlarını tuzağa düşürmek için uzuvlarını uzatma ve çoğaltma, bir tür dokunaçlı uzantılar oluşturma yeteneğine sahiptir.Bu esrarengiz yaratık hakkında çok az şey bilinecek; etrafını saran her şey gizemdir ve motivasyonlarıdır. Sadece en sevdikleri kurbanlar çocuklar onun doğaüstü yeteneklerini görebilirken, yetişkinler bunu sadece fotoğraf ve video kasetlerden görebilir. Slenderman tek bir bakışla öldürebilir ve; kurbanlarını hipnotize edebilir.

Slenderman, okulların ve oyun alanlarının yakınında ve ayrıca ormanlar ve ikincil yollar gibi izole alanlarda görünür. Bazı versiyonlar bunun dünya dışı kökenli olduğunu iddia ediyor; diğerleri onun bir deneyin sonucu olduğunu; ve bazıları onun zaman kadar eski bir yaratık olduğunu söylüyor.Efsaneye göre en sevdiği kurbanlar çocuklar. Onları yakalamadan ve hayatlarını sonlandırmadan önce, arka planda karakteri gösteren bazı fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, genellikle kurbanlarını izleyerek uzaktan gözlemliyor.

Slenderman, popüler hayal gücünde oyulmuş olan ve karşılığında diğer dijital mitlerin ortaya çıkmasına izin veren, internette yaratılan ilk karakterdir.Creepypasta tarafından daha da popüler hale getirildi.Var olup olmadığına karar vermek zordur, ancak onu yaratanın birinin hayal gücü olduğunu biliyoruz. Ama neyin gerçek neyin hayali olduğunu kim bilebilir?

Slender manın ışınlanabilme gibi bir özlliğide vardır ve genellikle yürüdüğü pek görülmez daha çok ışınlanır şimdilik bu kadar okuduysanız çok teşekkür ederim daha bir çok slender man ve diğer efsanelerle ilgili yazılar,resimler ve videolar gelicek kendinize iyi bakın hoşçakalın.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara