Yorumları Sizinle Paylaşacağım

Merhaba üzgün kiraz sitesinin harika okuyucuları. Şimdiye kadar bloğuma aldığım yorumları sizinle paylaşacağım.

İlk yorum aldığım yazı motivasyon yükseltme yazısı olmuş.

Yorum ise “Yazılar oldukça akıcı ve sürükleyici başarılar..”

tam motivasyon yükseltme yazısının üzerine böyle güzel bir yorum beni etkiledi..

Doğada piknik yapmak üzerine yazdığım yazıya gelen yorumlardan birisini paylaşıyorum

“piknik sezonu açıldı doğru söylemişsiniz doğayı kirletmeden güzelliklerinden faydalansak keşke”

Santranç oynamak hobi midir? Yazıma gelen yorum çoğumuzun aklını karıştırdı. gelen yorum.. “Bence hobi değil, bir spordur bana kalırsa. Bir tutkudur, heyecan…” ve benim cevabım “Hobi olarak da yapılabilir.. sonrası için spor olabilir.” Sizce spor mu yoksa hobi mi yoksa ikisi de olur mu?

Geçmiş hep eksik mi? Kalacak yazıma gelen yorum değerli bir blog yazarından geldi. Gelen o güzel yorum “ Elinize sağlık. Katılıyorum, geçmiş değişken ve gelecek, hatta şimdi de… Çünkü onlara bakan gözler, gözlerimiz hep değişmekte.”

Salina Pontoz Gökyüzüne Yükselen Duman yazıma gelen yorum ise beni sevindirdi çünkü hikayemi okuyan güzel kalpli okuyucularım olduğunu gördüm. Teşekkür ederim tüm okuyucularıma ve bana destek olan tüm bloglara.

Yolun Sonu Hiç İyi Değil Yazıma gelen yorumların içinde gerçekten müthiş bir yorum vardı… Galiba o yorumu paylaşmayacağım..

Deniyorum ama olmuyor yazıma gelen yorumlardan şunu anladım büyük bir yalnızlık hissi olduğunu gelen yorumlardan birisini paylaşıyorum. “Gayet iyiydi be, kendimi buldum biraz burada.”

Karışık duygularım yazısına gelen yorum. “ İlk okuduğum yazın karışık duyguların. Neler yaşadın neler yazdın bilmiyorum bile. Şimdi diğer yazılarına bakacağım kalemin çok iyi ama hissettiklerine, cümlelerine ve kırıklıklarına buruldum.”

Küresel iklim krizi yazım gelen yorum.

“ Ne güzel anlatmışsın,dünya üzerinde yaşayan en tehlikeli tür biziz hiç kuşkusuz, yaşadığı yere bu denli zarar veren bir tür daha yoktur. Ki sonunda doğa bizi cezalandırıyor.”

Lavanta bitki hakkında bilgi yazıma gelen yorumlardan şunu anladım insanların doğaya bayılmasına.. Gelen yorumlardan birisi sadece; “Kalemine sağlık üzgün kiraz.”

İlk lise şiirlerimi paylaştığım yazıma gelen yorumlar gayet muazzamdı. Gelen yorumlardan birisi

“Ya çok güzel şiirler. Anısı güzel olmamış maalesef… Duygularınızın hiçbir zaman körelmemesi dileğiyle…”

Üzgün kiraz blog yazarı yazıma uzun bir süredir sorulan neden üzgün kiraz bloğun ismine cevap verdiğim yazı ile merakları giderdim. Yorumlardan birisi “Nihayet en başından beri merak ettiğim “Neden Üzgün Kiraz?” sorusunun cevabı gelmiş. Samimi sesin daim, gecelerin güzel olsun sevgili Üzgün Kiraz!”

Su altı çiftliği yazım dikkatleri üzerine çeken harika yazılardan biriydi. Gelen yorumlardan birisi

“İlk defa duydum,çok ilginç geldi.”

Astronomiyle ilgilenmek hobi midir? Yazım bana şunu gösterdi. İnsanların uzaya olan merakını ve evreni merak etmesini. Yorumlardan birisi “Çok büyük bir macera astronomi…. Gezegenlerde neler olabileceğini hayal etmesi bile başlı başına olay. Keyifle okudum yazıyı. Emeğinize sağlık…”

20’li Yaşlarda Neler Olur Yazım en beğenilen yazılardan biri oldu ona gelen yorum ise

“30’lu yaşlarla ilgili olan yazınızı merakla bekliyorum. . .”

Her 6 ayda yorumları güncelleneceğim. Tüm okuyucularıma ve bana destek olan tüm bloglara teşekkür ederim..🤗

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara