Resimde kırmızı renk var. Kişisel blog üzgün kiraz.

Kişisel Blog Üzgün Kiraz

Merhaba değerli okuyucular. Şu an bulunduğunuz yer, kişisel, kadın, güzellik ve doğa birbirinden farklı kategorileri olan üzgün kiraz blog sitesi. Yaşamdan, hayattan ve dünyada olanları kendi üslubum ile yansıtmaya çalışacağım. Yayımlarımda genellikle düşünme, farkındalık, bilgilendirmeler, yaşam veya hayattan esintiler, eleştirel yazılar vb. şeyler üzerinde durmaktayım. Hep beraber geniş bir pencereden seyredecek. Umarım hep beraber ‘kış günü kahve içerek kitap okuma’ tadında vakitler geçiririz. Değişik bir kişiliğim olduğu için beklenmedik şeyler de olabilir küçük sürprizler..

Hayatın detaylarla dolu olduğuna inanmaktayım ve ayrıntıları önem vermeye çalışırım, eğlence benim için ayrıntılarda gizlidir. Yapacağım işleri genellikle planlayarak yapmaya çalışırım fakat bu beni bir kontrol delisi yapmaz değil mi? Kesinlikle mükemmeliyetçi değilim ama kolay kolay beğenmemek gibi gıcık bir özelliğim var. Kafama göre yaşam planlamam ise sorumsuz olduğum anlamına gelmez, her gününüzü keyif almaya çalışarak yaşayın be! Keyif kaçıranları, çok konuşup darlayanları kendimi nasıl kullanabileceğimi anladığımdan beri sevmiyorum. Bunun nedenini her ne kadar burçların mantığını anlamasam da Yengeç burcu olmama bağlıyorum.

Kişisel görüşleriyle

Üzgün kiraz ; hayata dair izlenimlerini, güncel konulardaki tespitlerini yazıyorum. Çok sık yazmayı seviyorum, her yazımda kendime has üslupla konuyu yorumlama yaparım, okuyucunun olumlu olumsuz yorumlarına hep pozitif yaklaşımla cevap vererim kalp kırmayı sevmem. Blogger arkadaşları dışında ise en büyük destekçim moral kaynağım kedim Paşa.

Şimdi yukarıda hiç bahsetmediğim bir şey yazacağım. “Üzgün Kiraz Kimdir?” sorusunun aslında pek bir özet cevabı olacak bu paragraf. Bilginin insanlara açık olduğuna ve paylaştıkça bilginin arttığına inanan birisiyim. Kendi bildiklerimi, bulduklarımı, doğruları, yanlışları, iyiyi, kötüyü başkaları ile paylaşmak için bu blogu açtım ve yazıyorum. Bu blogda her türlü içerik var.

dostluğa, sevgiye, paylaşmaya ve hayattaki tüm iyi şeylere inanıyorum. Her ne kadar bir yanım Dostoyevski gibi ”İzin vermiyorlar… bırakmıyorlar… iyi bir insan olayım!” dese de, diğer yanım iyi bir insan olmak için sürekli çabalıyor.

Uykusuz kalma uğruna bildiklerini yazma ve okuyuculara ulaştırma sevdasındaki kültür insanı.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara