Duygusal Bir Burç Yengeç

Bir Yengeç burcu olarak. Bu yazıyı kaleme almış bulunuyorum. Nedense burçlara inanıyorum çünkü söylediklerin bir çoğu doğru ve gerçekçi. Hep yazmak istemişimdir, burcumu. Siz burçlara inanır mısınız? Direk konuya geçelim. Yengeç burcu… Duygusal hayatımda hep güven arayışı içindeyim. Bu durum bazen kıskanç olmama neden olabilir. Duygusal olmam bazen beni karamsarlığa sürükleyebilir. Kırılgan bir yapım olduğundan kimseye belli etmeden içerlenebilirim. Zaman zaman içime kapanabilirim. Ne yaşadığım dışarıdan anlaşılmasa da içimde büyük fırtınalar kopuyor olabilir. Milliyetçi duygularım her zaman ön plandadır. Yaşadığım ülkeye, bölgeye sahip çıkarım. Gelenekselci bir yapım vardır. Köklerime bağlı gelenekleri sürdürmeyi severim. Eski her zaman benim için bir yol göstericidir. Bu eskiye bağlılık bazen modern dünyaya şüpheci bakmama neden olabilir.

İlişkilerim Hisli bir burç ve insan olduğumdan sevilmek ve sevmek hayatımda önemli bir yer taşır. Sevdiğim kişiyle ömür boyu sürecek bir ilişki isterim. Geçici heveslerle vakit kaybetmem asla. İlişkide duygularım incindiğinde farklı bir karaktere bürünebilirim bunu yaşadım. Bu naif insan intikam almak isteyen bir karaktere dönüşebilir ve zamanında dönüşmüştü.

Depresyon Duygusal bir yapım olması sebebiyle zaman zaman kendimi düşük enerjili hissediyorum.

İMPARATOR BURÇ YENGEÇ

Geçmişe çok önem verir. Çok hassas ve duyarlıdır. Hareketleri ve kararlarına genellikle duyguları yön verir; iç güdüleri ve sezgileri çok kuvvetlidir. Bazen aşırı hassas, alıngan ve fazla duygusal olabilir. Ruh halinde dalgalanmalar olabilir; hırçınlaşabilir ve alınganlaşabilir. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlıdır ve insanlarla ilgilenme ya da onları koruma yönünde doğal bir eğilimi vardır.

Yengeç Burcu Hakkında Kısa Bilgiler

Duygusal, romantik ve hassastır; ilgi ve şefkat beklerÇabuk kırılır ve alınır. Tartışmanın olduğu ortamda rahat edemezSahiplenicidir; kıskanç ve huysuz olabilirBakımlı, güçlü, ayağı yere basan kişilerden hoşlanırAlkollü içeceklerin yanı sıra, çay, kahve gibi içeceklere de düşkündürAlışkanlıkları vardır. Evde hep aynı giyeceği giymek, aynı yastığa yatmak isteyebilirHayalcidir. Bazen gerçeklerden uzaklaşırKendisini duygusal anlamda güvencede hissedebileceği bir ortam yaratma güdüsündedir. Yalnızca kendisi için değil, diğer kişiler için de güvenli koşullar arzusunda olunacaktır.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara