Resimde bir kadın var ne denerse olmuyor. Deniyorum ama olmuyor.

Deniyorum Ama Olmuyor

Deniyorum seni düşünmemeyi, aklımdan çıkarmayı. Her seferinde sonu hüsranla bitiyor hikayenin. İşledin sen benim her bir hücreme. Yangın yeri kalbim, aklım tepetaklak. Gözlerin rengi, saçların, tavırların hep canlanıyor Gözlerimde. Benim sana karşı olan hislerim belki hayranlık belki de beni sen de görmem. Başka açıklaması olamaz. Belki bir Leyla ve Mecnun olamayız. Ferhat ya da şirin de olamayız. Biz en iyisi hiç olmayalım, sevdaların en büyüğü karşılıksız olanıdır. Ben hislerimi kağıda dökerim, sen okursun.

Ayrıca farklı dünyaların farklı karakterleriyiz biz. Ben bir hayalperest sense gerçekçisin. Ben mücadeleden kaçan sen mücadele edensin. Ben iyi olmaya çalışan sen ise iyi olansın. Çok özledim eski güzel günleri her gün yad ediyorum. Bu hayatta olamadık belki başka bir dünyada birlikteyiz.

” Hikaye “

Toprak için yağmur neyse, cedric için Chen neyse, benim için sen de o’sun. Bizim renklerimiz birbirine tersti. Sen sonsuz maviyi seviyordun. Ben ateşi temsil eden kırmızıyı.

Okyanuslara açılan bir kapı açar mısın? Bana.. Çünkü buralar iyice çölleşti her yer karanlık. Çözüm senin iki dudağın arasında aslında. Birilerin mutlu olacağı bu hikayede ben yok olacağım. Tamı tamına 5 yıl oldu sanki dün gibi. Hepimiz birilerini harcadık, yok saydık. Kendi yollarımıza gittik başka hikayelerde rol aldık. Arkadaşlık, dostluk bir yere kadardı. Sonbaharda ağaçların yaprakları gibi döküldük. Bazılarımız başarılı oldu, bazılarımız başarısız olduk. Ben mi? Ortalama birisi oldum. Ben ne öğrendiysem sizin sayenizde öğrendim. İyiliği, arkadaşlığı, kavgayı, sevinmeyi birçok şey sizin sayenizde oldu. Ve sen tatlı kız benim hayatımı güzelleştiren tatlı kız. Seni unutmayacağım.

Deniyorum herkes gibi ben de. Yolumu arıyorum yıldızlara bakarak. Tozlu raflardan bir kitap alıp geziyorum her bir sayfada. Elimde bir kalem çiziyorum seni boş kağıtlara. Biliyor musun? Senin bir zamanlar dinlediğin ve sevdiğin bir şarkı vardı Unutmadım. Sana dair hiçbir şeyi unutmadım. Sen şu an adımı bile hatırlamazsın benim. Çünkü sönük birisiydim, herhangi bir konuda vasfım yoktu. Ama şimdilerde birşeyleri değiştirmek için çaba sarf ediyorum.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (8 yorum)
Sosyal cafe
Sosyal cafe Yanıtla
- 7:32 pm

Kaleminize sağlık

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 9:03 pm

  Teşekkürler 🤗

Faik Yılmaz
Faik Yılmaz Yanıtla
- 11:46 pm

Gayet iyiydi be, kendimi buldum biraz burada

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 11:59 pm

  Mazileri canlandırdık o zaman🤗

İçimde Kalacağına
İçimde Kalacağına Yanıtla
- 1:17 am

Kaleminize sağlık…

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 3:39 pm

  Teşekkürler 🐬

Bünyamin
Bünyamin Yanıtla
- 7:50 pm

Kaleminize sağlık

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 8:46 pm

  Teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara