Blog Yorum Alma

Merhaba sevgili okuyucularım hoş geldiniz. Bugünün konusu bloglarla ilgili bir şey. Yorum alma, yorumlaşma bizim en önemli kriterimizden biridir. Biz her yorum aldığımızda yazma motivasyonumuz yükselir. Biliriz ki güzel insanlar burada ve bizim yazılarımızı okuyorlar. Blog yazarları için en önemli faktör. Blog sayfasına yapılan yorumlar, yazar için öncelikle yazısına verilen değerin önemini gösterir. Aynı zamanda yapılan yorumlar yazarın şevkini, gayretini arttırır.  Blog sahibinin yorumlara cevap vermesi demek daha sonra siteye girecek olan ziyaretçilerin de yorum yapma isteğini artırmak anlamına gelir. Herkes sorusunun cevabını bir an önce bulmak ister. Eğer ilgili bir blog sahibiyseniz ve yorumlara kısa sürede cevap veriyorsanız ziyaretçileriniz de içeriklere yorum yaparak, yorumuna cevap almak üzere defalarca sitenize girecektir. Sevdiğiniz bloglara yorum bıraktıkça o yorumlar yazar tarafından dikkate alınır. Çoğunlukla yazar ve okuyucuları sizi merak edip sitenize girecek, hatta yorum bırakacaktır. Bu sayede özellikle yeni başlayan Blogger’ler trafik elde edebilir, bu sayede yeni dostluklar kurabilirler. “Hiç kimse bir ada değildir” derler. İnsanlar doğası gereği sosyaldir, bu nedenle başkalarıyla iletişim kurmadan yaşayamazlar. Bu sosyal medya neden çok popüler hale geliyor bugünlerde. İnsanlar fikirlerimizi, duygularımızı ve hatta hikayelerimizi başkalarına ilham vermek, onları uyarmak veya ayartmak için paylaşırlar. İletişim kurma dürtüsü, onlarla aynı tutkuyu ve ilgiyi paylaşan başkaları olduğunu hissettiren şeydir. Bir blog yazarı yazıları ne kadar iyi olsa bile yorum almadıkça başarılı değildir. Bir blog yazarı bilir ki diğer bloglara yorum yapmak mükemmeldir. Çünkü tanınır olursun, o sitenin sahibi, o sitenin okuyucu kitlesi seni tanır. Kişisel bloglar, diğer blog türlerinden daha içten, samimi ve daha emek verilen sayfalardır. En azından ben öyle olduğunu düşünüyorum. Kuruluş amacı itibariyle herhangi bir ticari amaç güdülmediği için yazılar daha özenli bir şekilde yazılır. Bu sayede okuyucu ve blog yazarı arasında duygusal bir bağ oluşur. Yazar, duygu ve düşüncelerini, yaşadığı olaylardan çıkardığı dersleri anlatırken okuyucunun faydalanabileceğini düşünür. üzgün kiraz sitesinin ilk maddesi okuyucu kitlesiyle duygusal bağ yaratmaktır.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (10 yorum)
Mutluluk Bulutu
Mutluluk Bulutu Yanıtla
- 3:32 pm

Çok güzel özetlemişsin, Harika içerik 🍒😊

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 3:42 pm

  Blog yazarları birbirini desteklemeli. Okuyucu kitlesini heyecanlandırmalı.teşekkürler

Işıl
Işıl Yanıtla
- 12:59 am

Evet kesinlikle katılıyorum,hiç yüzünü görmediğin insanların kalbine dokunmak ve okuduğun bir yazıda kendinden bir şey bulmak harika,yıllar öncesinden gerçek hayata taşınan blogger dostluklarım var,ve kalbini bildiğin dostluklar kadar güzeli yok aslında.Seni tanımaktan da ayrıca mutluyum 🙂

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 2:23 pm

  O onur bana ait. Teşekkür ederim. İyiki varsınız. Başarılılar dilerim. 🍒

Laminat parke fiyatları
Laminat parke fiyatları Yanıtla
- 7:15 pm

Bilgilendirici olmuş emeğinize sağlık

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 8:21 pm

  Teşekkür ederim. Daha iyilerine..

https://3dwarehouse.sketchup.com/user/6f535100-a121-4155-90f9-caa6f3867f23/Osama-M

Stunning story there. What occurred after?
Take care!

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 4:06 pm

  Enjoyable reading to come

Kamil Gündüz
Kamil Gündüz Yanıtla
- 1:55 pm

Delerki insan insanın hem zehiri hem panzehiridir insanlarda olmuyor insanlarsızda olmuyor. İnsan sosyal varlıklardır o yüzde sosyal medyalar var o yüzden bloglar yazıyoruz. Karşımıza panzehir şifa olan insanlar çıkar umarım.

  Üzgün Kiraz
  Üzgün Kiraz Yanıtla
  - 8:14 pm

  Muazzam ve müthiş bir açıklama diyecek söz bulamıyorum üstüne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara