Sevgili Günlük Ayrıntılılar

Merhaba herkese bugün sizlere Lisede tutmuş olduğum günlükten ayrıntılılar adlı yazımı paylaşacağım.

Sevgili günlük bugün beden dersinde onu görmeliydin. Çok güzel ve çok havalıydı. Gözümü ondan alamadım, sanki başka bir evrenden ışınlanmış gibiydi. Hâlâ açılamadım açıkçası korkuyorum. Bir gün cesaretimi toplayıp çıkma teklifinde bulunacağım. Sonuçta daha lise 1im hayat yeni yeni başlıyor benim için. Gelecekte hangi mesleği yapmalıyım şimdiden geleceği düşünmem normal mi? 2012 – 2013 dönemindeyim. Acaba 10 yıl sonra ne olacak hayatımda bilmiyorum. Bilmemek daha iyi bence günlük bana sürpriz olacak. Zaten aşığım bide geleceği düşünüyorum. İki işlem içinde kaldım aşkı mı seçeyim yoksa geleceği mi planlayım. Bu arada sevgili günlük dersler gerçekten çok sıkıcı geçiyor. Öğleden sonra tüm dersleri ektim, çarşıda gezip tozdum. Sonuçta kafamı toparlamam gerek. Okul bir yandan aşk desen bir yandan off yaa. Aşık mıyım? Değil miyim? Bilmiyorum. Ama çok hoşlanıyorum etrafımda bana cesaret, akıl verecek kimsede yok ki! Neyse sevgili günlük bugünlük bu kadar yeter.

İlk Şiirimi Yazdım..

Kaybolan sen değildin bendim.

Yok olan sen değilsin ki!

Seni benim gözümden görmedin.

Limanlarım ateş içinde.

Galiba ilk şiirim çok kötü oldu. Neyse kendimi biraz geliştirmem gerekecek. “Daha iyisi olabilmek için çok çalışmak gerek”

İlk İhanet

Çocukluk arkadaşımı dışladım, Kendimden uzaklaştırdım. Ayrı bölümlerde okuyorduk ilk iki ay birlikte takıldık. Sonrasında herkes kendi yoluna gitti desemde öyle olmadı. Ben onunla yolumu ayırdım. Onu görmemezlikten geldim, geçirdiğimiz güzel günlere sünger çektim. Sonuçta lisedeydik yeni arkadaşlar yeni ortamlar falan vardı. Anlayacağınız ben dünyanın rengine kandım. Tamı tamına 4 yılımızı heba ettim. Boş bir hayat tarzına karşı ilk ihanetimi ben yaptım.

Beklemedik Çıkma Teklifi

Sevgili günlük bugün hiç beklemediğim bir şey oldu. Beklemedik bir çıkma teklifi aldım. Önce çok şaşırdım kim ? Neden? Nasıl? Soruları.. 9-c sınıfından bir kız benden hoşlanmış. Ben hayır dedim sırf kilolu diye. İçimde bir ses dış görünüşü için mi? Ben galiba onun için hayır dedim. Değişiyorum farkındayım kendime engel olamıyorum. Biliyorum ki bende güzel yakışıklı değilim. Sevgili günlük bugün yaptığım şeyin çok kötü olduğunu biliyorum. Sadece hayır dedim gerçek düşüncelerimi kendime sakladım. Kısa bir bilgi; 9.sınıfta yaptığım bu kötü davranış 10.sınıfta başıma gelecekti..

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (2 yorum)
yazıhanem
yazıhanem Yanıtla
- 12:42 am

her şiirin bir hikayesi vardır, ortak olabilene güzel gelir 🙂

Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz Yanıtla
- 12:10 pm

Evet her hikayenin her şiirin her maceranın bir ortağı var.😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara