Not Defterimde ki Bazı Alıntılar

Sevgili Üzgün Kiraz okuyucuları bugün sizlere not defterime kendi yazdığım alıntıları paylaşacağım. Keyifli okumalar dilerim umarım beğenirsiniz.❤️‍🩹

“Hatırlıyorum seni, sesini, gülüşünü, gözlerini. Etrafım senle dolu, biliyorum kokunu. Uzun zaman olacak ama, başka şehirlerde kalplerimiz birlikte atacak. Hayatlarımız döngülerin içinde kıvranıracak, ama birbirimizi bulmak için tüm çıkmaz sokakları aşacağız.”

“Hep yazmak istiyorum, yazdıklarımı okumanı ve beni tanımanı. Parmaklarım gidiyor klavyeye doğru yazıyorum her şey mükemmel. Sonra siliyorum tekrar, bir döngünün içinde kıvranıyorum sebebini bilmiyorum.”

“Şairin dediği gibi ona yazdığım hiçbir şiiri okuyamadım.”

“Bu başka bir paragraf

+Kaptan, ne zaman gidiyoruz efendim sevdiciğinize.

-Ben, daha zamanı gelmedi kaptan.

+Kaptan, eğer geç kalırsanız efendim.

-Ben, vaktinden önce olmuyor bazı şeyler.

+Kaptan, ne gibi efendim.

-Ben, sus kaptan sus, bende bilmiyorum sadece bekliyorum benim zamanımın gelmesini.”

“Karanlıklar ne zaman son bulur, korkaklar ne zaman cesaretlenir, ve gerçek aşıklar ne zaman birbirini bulurlar bu dünyada..”

“Yazarlık hakkında en sevdiğim şey bu dünyada her şeyi sömürmek  zorunda oluşumuz. Biri aşk hakkında mı konuşuyor dinliyorum. Eşsiz bir gülümsemen mi var? Bir krakterime verip betimliyorum. Bana korkunç bir şey mi yaşattın? Hissettiğim şeyi kitabımda okuyacaksın. Asla yapamacağım bir şeyi yapmak mı zorundayım. Umurumda değil çünkü yazarken kullanabilirim. Tüm dünya İşimi yaparken bana araç oluyor. Çok minnettarım bir yazar olarak.”

Not defterimde ki bazı alıntılar bu şekildedi.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara