Günlüğümden Bir Yazı

Merhaba sevgili okuyucularım hoş geldiniz. Lisedeyken hissettiğim duyguları günlüğüme yazardım. Şiirlerimi, sevinçlerimi, hüzünlerimi, kaybettiklerim ve kazandıklarımı.. Özellikle bugünler için sakladım geçmişimi bir gün paylaşırım umuduyla.. Günlüğümden sizin için seçtiklerim.. Keyifli okumalar dilerim..

Lise 1 ayrıntılar; Bilmem ben karanlığı, anlamam ki geleceği zaten. Plan yapmayı sevmem ki! Anı yaşamayı tercih ederim hep. Sıkıntılarımı yüklemem hiç omuzlarıma. Kaldıramam sahte insanların gülüşlerini, nefret ederim. Haykırmak isterim özgürlüğümü, bir yabancıyım işte sahte dünyada.

Lise 1 ayrıntılar; Canım yanar diye hiç korkmadım. Ateş olmuşun zaten kalbimde. Ferman verilmiş bir kere.. Kapıldım bir rüzgara işte nereye eserse.. Gökyüzünü boyadım maviye beni gör diye. Salıncaklar kurdum gönlüme belki gelirsin diye. Seni anlattım suya, toprağa.. Vazgeç bu gönül işinden, yanan sen olursun..

Günluğumden Bir Yazı

Sevgili günlük bugün hiç hissetmediğim duyguları hissettim. Birine karşı tuhaf bir şey hissettim. Heyecanlandım aynı anda korktum. Dikkat çekmemek için elimden geleni yapıyorum ama galiba beni fark etti. Kaçıyorum ondan sebebini bilmiyorum neden kaçtığımı bilmiyorum. Fizik dersini dinlemedim ayrıca hep onu izledim ders boyunca.. Umarım yanıma gelip bana merhaba falan demez. Niye diyeceğimi bilmiyorum dilim tutulur ya da saçmalarım diye korkuyorum. Neden böyle hissediyorum kendime soruyorum cevap yok. Düne kadar sıradan biri olan o kişi şimdi çok özel birisi oldu. Saçları, gözlerini, tavrı.. umarım bu bir hayranlık belirtisidir. Diğer türlüsünü bilmiyorum ayrıca yapabilir miyim? Her şeyi zaman gösterecek. Galiba ben büyüdüm çocuk değilim artık sevgili günlük. Keşke benimle konuşabilsen.. Hep ben konuşuyorum ve yazıyorum. İyi geceler..🤗

Lise 1 ilk akrostiş şiirim

Sensin kalbimi paramparça yapan.

İyileşmiyor her bir hücrem.

Nedir benim şifam.

Eriyorum yok oluyorum.

Merhaba hey ölüm, aşk..

Günlüğümden Bir Yazı

Günlüğümden bir yazı.

Yeni bir şarkı keşfettim bugün aydilge aşk paylaşılmaz. Çok güzel bir şarkı galiba oda bu şarkıyı dinliyor. Kızlarla konuşurken duydum. Neden bu müziği dinliyor bilmiyorum günlük. Belki bir nedeni vardır. Böylelikle şarkı listemize yeni bir şarkı kazandım. Öğreniyorum kendi hakkımda yeni şeyler öğreniyorum. Gelecekte acaba kim olacağım bilmiyorum. Eminim ki iyi birisi olurum herhalde.. Onun hakkında bilgi sahibi olmalıyım galiba daha fazla. Ayrıca yine bir ödevim var günlük. Yarın yine yazarım sana..

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara