En İyi Olmak

Merhaba saygıdeğer okuyucularım bugün biraz bloğumdan ve neler yapacağımdan bahsedeceğim. Keyifli okumalar dilerim. ❤️

En İyi olmak için sürekli çabalıyorum. Bu yola çıktığımda başarabilir miyim? Sorularını kendime sormadan engel olamadım. Sonuçta emek, çaba, sarf gerektiren bir durum blog yazarlığı. Bu nedenle çok okumam, araştırmam ve bir çok yeniliğe açık olmalıydım. İçeriklerimi ve yazılarımı paylaşmadan önce üstünde durmalı kendime şu soruyu sormalıyım. “Sen de beğendin mi?” Doğrusunu söylemek gerekirse bir çok başarılı blog yazarı var. Onlardan biri olmak için sürekli çalışmam gerek. Yenilikçi, değişime açık ve çok yönlü hedeflerim olmalı. Adımı, Sebeplerimi, koşullarımı yansıtmalı ve yerimi almalıyım. Sonuçta burası benim global bir evim ve siz değerli okuyucularım ise bu evin misafirlerisiniz. Burada yapmak istediğim en büyük şey canınızın sıkıldığı ân ya da kaçmak istediğiniz zaman sizlere sanal dünya sunmak. Birlikte zaman geçirmek ve harcamak. En önemlisi ise birlikte olmak. Burası her daim var olacak sizinle. Ayrıca yepyeni kategoriler gelecek, gündemi, bilimi, uzayı, evreni konu alan kategoriler.. Durmadan devam edeceğim yazmaya ve karalamaya bazen konuları siz seçeceksin. Kişisel bir blog sitesi okuyanlar için çok şey ifade eder.

“Birçok insan, dünyada oradan oraya sürüklendiğini hissediyor veya düşünüyor. Bunu değiştirmek için çok çalışıyorlar, ama yine de yolları sanki hiçbir yere çıkmayacakmış gibi görünüyor.Bu şekilde hissetmelerinin temel nedeni, hayattan ne istediklerini düşünmek için yeterince zaman harcamamaları ve kendileri için ciddi bir hedef belirlememiş olmalarıdır. Şunu düşünün: Nereye gideceğiniz hakkında gerçek bir fikir edinmeden büyük bir yolculuğa çıkar mıydınız? Muhtemelen çıkmazdınız!”

Blog yazarı; kişisel deneyimlerini ya da farklı konulardaki araştırma, tanıtım ve fikirlerini okuyucuyu harekete geçirecek, onlara bilgi sağlayacak her türlü envanteri yazıya dökerek, okuyucusu ile buluşturan kişiye verilen isimdir.

Blog yazarları yaratıcı, ilgi çekici, merak uyandırıcı ve kimi zamanda bilgi verici içeriklere imza atarlar. Yazar, içerik oluşturmak istediği konu hakkında araştırma yaptıktan sonra, özgün bir içerik oluşturmak için doğru kelimeleri seçmeye çalışır.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 269 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara