Resimde yeşil bir döngü var. Yeşil ışık olayı.

Yeşil Işık Olayı

Dün gece yıldızları seyrederken çok tuhaf bir şey gördüm. Yemyeşil bir ışık gökyüzünü 3 saniye kadar kaplanmıştı ya da bana öyle geldi. O yeşil ışığa baktırdığım ân etkisi altına girmiştim. Ne olduğunu çözemedim gökyüzünde daha önce hiç öyle bir ışık görmemiştim. Aslına bakarsanız o ışık neden bir ânda beliriverdi bilmiyorum. Sanki gökyüzüne bir portal açılmış gibiydi. Çok ilginç bir doğa olayı da olabilir bilmiyorum. Arkadaşlarımı aradım ve sizde o ışığı gördünüz mü? diye. O ışığı arkadaşlarım ya da ailem görmemişti. Çevremdeki insanlarda sordum, ve hayır görmedik gibi cevaplar aldım. Gecenin 2sinde herkes uyurken ben yalnız tek başıma yıldızları izliyordum. Kimsenin görmemesi normal gelmişti ama aklımda şu soru vardı.

Yeşil ışık olayı resimler temsellidir.

Tüm gökyüzü tamamen yeşil ışıklar içindeydi. Kimsenin böylesi bir olayı görmemesi tuhaftı. Elimde herhangi bir kayıt yok! Fotoğrafını keşke çekebilseydim ama o ân etkisi altına girdim. Hâlâ bu olayı düşünüyorum anlamsız bir şekilde. Kimsenin böylesi bir olayın yaşandığına dair herhangi bir belgem yok. Sadece gördüklerim ve yaşadıklarım dışında. Sosyal Medyada bugün gece olanları araştırdım ya da herhangi bir haber. Kimse böylesi bir durumu ne tt yapmıştı nede haber olmuştu. Acaba gece 2 de yaşandığım esrarengiz ışık neydi. Bir fikrim ya da bir teorim yok açıkçası. Bende Bu konu hakkında bir şey yazmalıyım diye düşündüm. Sonuçta belki bir başkasının görebilme ihtimali var. Neden olmasın ki yeşil ışıklar gökyüzünü kaplamıştı adeta. Eğer gördüyseniz sanki bir portal açılmış gibiydi. Sizi etkisi altına alan bu esrarengiz olay çok ama çok şahşarlıydı. ( eğer gece saat 2 de gördüyseniz temmuz 09.07.2022 saat 2) Bunu tek ben görmüş olamam mutlaka birileri de görmüştür. Tuhaf bir şeyler oluyor hissediyorum. Bu gece tekrar saat 2 de gökyüzünü izleyeceğim.

Yeşil ışık olayı

Ve şunu çok iyi biliyorum birileri benim için dikkat çekmek için yazdı diyecek. Birileri uydurdu bu yeşil ışık olayını diyecek. Ama birileri bu olayı gerçekten yaşayıp yaşamadığımı ısrarla soracak. Bu olay herhangi bir kurmaca değil, hikaye ya da masal değil, dikkat çekmek için yazılmadı. Sadece gördüklerimi ve yaşadıklarımı baştan sona doğru kaleme alıp yazdım. Yani ben gökyüzünde yeşil ışıklar gördüm gökyüzünü kaplayan portal gibiydi. İkincisi ise bir başkasının görme ihtimali olduğuna inanıyorum. Eğer 09.07.2022 saat gece 02.00 da bu olaya tanık olan var mı? benden başka. Bunu çok merak ediyorum. Ve satırlarımı bitiriyorum artık. Teşekkürler.

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara