Kişisel Bloğum Hakkında

Kısaca ben; basit, yalın, sade, anlaşılır olan her şeye “evet” diyen ama mükemmelliyetçi, idealist, yaratıcı yaklaşımlarıma da seven biriyim. O yüzden ben de blog dünyasında “olmalıyım” dedim. Tabi ki bunları biliyorsunuz. Acemiliğimi bir nebze de olsa attığım bloğumda istediğiniz bilgi ve birikime her zaman ulaşabilirsiniz. Üzgün Kiraz, keyifle insanların buluştuğu duraklardan biri olsun niyetiyle açtığım, evde keyif yapmak isteyenler için ise bir nevi rehber niteliğinde olan bir blog, eğlence adresidir. Kişisel bloğum 7 ayrı kategoriden oluşuyor.

Bunlar: kişisel yazılarım, blog konuları, blog yazarları ile röportaj, dizi kategorisi,doğa kategorisi, mitler ve öykü kategorisi kısaca geniş bir yelpaze…

İzlediğim dizilerin; konusu hakkında bilgiler verip yorumluyorum.

Kişisel yazılarım: Hayattan, yaşamdan, hissettiğim duygulardan bahsediyorum. Kazandığım tecrübeleri ve nerede nasıl hatalar yaptığımı anlatıyorum. Kısacası hayatın tüm renklerini anlatıyorum.

Doğa kategorisinde: Doğa ve insan ilişkisini, doğayı nasıl tanıyamadığımızı, nasıl bir gelecek bizi bekliyor gibi yazılar yazıyorum..

Mitler ve efsaneler kategorisinde; Geçmiş zamanlarda merak edilen mitolojik yaratıkları, Efsaneleri konu alıyorum ve düşüncelerimi yazıyorum.

öykü kitaplığı kategorisi; Kıssadan Hisse hikayeleri yazıyorum. Ders veren ya da öğüt veren harika hikayeler.

blog yazarları ile röportaj kategorisi; Burada blog yazarlarını tanıtıyorum ve yeni blog yazar adaylarına ilham kaynağı olsun istiyorum.

Blog konuları kategorisi; Blog hakkında blogger hakkında detaylı bilgiler, yorumlar hatta incelemeler yapıp blog ile ilgili soru işaretlerini gideriyorum.

Merak etmediniz mi?Destekleriniz, önerileriniz,eleştirileriniz için üzgün kiraz ’a sizleri de bekliyorum.

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara