Resimde hay day çiftlik oyunu görüyoruz. Hay day müptelası olduğum oyun.

Hay day Müptelası Olduğum Oyun

Hay day çiftlik oyunu aylardır müptelası olduğum oyun, henüz gece saat kurup üçte uyanacak kadar delirmesem de yatakta, uyumadan önce son bir biçip ekiyim, ilanlara bakayım derken oyun açık tablete sarılı rahatsız bir şekilde uyuyakalıp sonra bu rahatsızlık yüzünden gece üçte ister istemez uyanıp, hazır uyanmışken dur bir çiftliğe bakayım deyip sonuç olarak uykumu bölüp oynayacak kadar delirdim.

Hay Day diğer oyunlara kıyasla daha farklı bir oyun anlayışına sahip oyundur. Oyunun bünyesinde barındırdığı onlarca değişik özellik, hızlı gelişmeler sağlamanıza yardım eder ve büyüme konusunda avantajlar sağlar. Oyuna ilk giriş yaptığınızda harika bir çiftlik alanı sizi karşılamaktadır. Bu alanda size sunulan doğal köy yaşantısındaki bölge, tamamen kendinize aittir ve bu alanı geliştirmemiz istenir. Öncelikli olarak basit şeyleri yapıp hızlı yükselmeler yakalayabilirsiniz. Devamında ise elde edebileceğiniz hayvanlar, binalar ve farklı yükseltmeler çiftliğinizin ilerlemesinde büyük alanlar kaydedecektir.Hay Day, gerçek köy hayatı deneyimini yaşamak isteyenler için adeta bir fırsattır. Oyuna genel olarak baktığımızda ilk başlarda hızlı adımlar içerse de ilerlemelerin gelecek seviyelerde yavaşladığını söyleyebiliriz. Oldukça doğal bir durum olan yavaşlamalar, elbette değişik seçeneklere de bağımlı kalacaktır.

Hay Day, 7’den 70’e bütün yaş kitlesine hitap eden bir oyundur. Oyunu oynama konusunda hiçbir sınırlama yoktur ve dileyen herkes oynayabilir.

Yazar Hakkında
Toplam 269 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara