Resimde bir koltuk bir kitaplık var. Bloğunuzu Geliştirmek İçin 9 Taktik

Bloğunuzu Geliştirmek İçin 9 Taktik

Blogunuzu ilerletmek veya geliştirmek istemez misiniz? Bilindiği üzere çoğu blog yazarı, kaliteli içerik üretmekte zorlanabilir. İçeriğinizi geliştirmek, güçlü bir okuyucu kitlesi oluşturabilmeniz ve makalelerinizin diğer sosyal medya platformlarında paylaşılma olasılığının daha yüksek olmasını nasıl sağlayabilirim ki diyorsanız şuan doğru yerdesiniz.. Tüm ipuçlarını ve taktiklerimi size vereceğim..

İçeriğinizi Bilgili ve Size Keyif Verecek Konulardan Seçmeniz

Başarılı blog yazarlarının çoğu, faydalı ve kaliteli içerik yazmanın daha fazla okuyucu çekeceğini bilir. Hem bilgili hem de tutkulu olduğunuz bir konu düşünün. Gerisi mutlaka gelecektir.

Zaman Ayırmak

Blog gönderileri için olabildiğince çok konu yazmak için birkaç saat ayırın. Bu, yeni fikirler bulmakta zorlandığınızda blog yazmaya bağlı kalmanıza yardımcı olur.

Benzersiz Bir İçerik

İnternet o kadar büyük ki, seçtiğiniz konu hakkında blog yazan tek kişi olma ihtimaliniz çok düşük.

İçeriklerinizi Hemen Düzeltmeyin.

İçerikleriniz genellikle zihninizde çok taze olduğundan, yapmanız gereken tüm düzeltmeleri görmekte zorlanabilirsiniz.Gönderinizi doğru bir şekilde düzelttiğinizden emin olmak için daha sonra taze bir zihinle tekrar okuyun.

Giriş Paragrafınıza Odaklanın

Blog gönderinizin açılış paragrafı en önemlilerinden biridir. İlgi çekici, ilginç bir açılış kısmı yazarsanız, okuyucularınızı okumaya devam etme olasılığı daha yüksektir.

Kendinize ait bir yazı tarzı geliştirin

Popüler blog yazarlarının normalde yazmayı seçtikleri belirli bir stili vardır. Bu, gönderilerini tutarlı hale getirir ve blog stilinde yazmaya alışmanıza yardımcı olur.

Konuyu dağıtmayın

Blog yayınınızın odaklı ve kullanışlı olduğundan emin olmak için her paragrafı bitirdikten sonra başlığınızı yeniden okuyun.Bu, yazılarınızın daha profesyonel görünmesine ve yazılarınızı okuyucularınız için daha da kullanışlı hale getirmenize yardımcı olabilir.

Her zaman okunabilecek içerikler yazın

Popüler bloglar genellikle, gerçekten yazıldıktan yıllar sonra okuyucularla alakalı olan eşsiz gönderilere sahiptir.Herhangi bir zamana bağlı kalmayan bu gönderiler, blogcular için harikadır, çünkü gönderiniz siz fazladan bir çaba göstermeden beğeniler, yorumlar ve paylaşımlar almaya devam edecektir.

Yazma amacınıza sadık olun

Birçok blogcu, blog gönderileri için sürekli olarak yeni ve benzersiz fikirler bulmakta zorlanabilir, ve yazma amacınıza sadık olmadan gönderiniz daha az ilgi çekecektir.

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara