Yaşlı Adamın Mektubu

Bu hikaye yaşlı bir adamın huzurevinden yazdığı bir mektup.. keyifli okumalar dilerim..😊

Jack bana aşkı tarif eder misin? çünkü ben anlamadım, bilemedim ne olduğunu. Ben sevdim çok güzel sevdim. Ama gözlerin içine bakamadım bile, ellerini tutamadım. Ona seni seviyorum diyemedim. Neden olduğu bilmiyorum onun gülüşünü, yüzünü ,saçlarını unutamadım. Jack nasıl bir şey bu aşk yıllar oldu uzun zaman geçti. Huzur evinden bu mektupları yazıyorum.. Onu görüyorum başkalarında, günüm onunla başlardı onunla biterdi. Sorunlarımı dertlerimi ona anlatırdım, bir nevi sırtımı duvara verirdim. Çünkü Jack o çok güzel çorba yapardı sıcacık eve geldiğimde kapıyı o açardı. Ben gelirken onun verdiği siparişleri getirildim. Sıcacık evimizde küçük dünyamızda mutluluyduk biz,

yıllar olmuş fotoğraflarımıza bakıyorum şimdi dinlediğimiz müzikleri tekrar tekrar dinliyorum izlediğimiz filmleride tekrar tekrar izliyorum. Gittimiz mekanlara gidiyorum sanki karşımda gibi onu görüyorum Jack, biz o küçücük dünyamızda çok mutluyduk Jack, aşkı anlat bana sevmek sevilmek nedir? bilmiyorum eskisi gibi kalabalıkta kayboluyorum. Bazen yolumu şaşırıyorum neden böyle oldu diyerek haykırmak istiyorum neden ben Jack niçin ben.. Tanrının bir lütfu mu? Arıyorum sizi her gün sabahın ilk ışıklarında ama bulamıyorum. Sizi herkese soruyorum, ama kimse cevap vermiyor bana. Sanki çok uzaklara gitmişsinizde bende aklımı yitirmişim gibi, galiba unutuyorum. Bazen kim olduğumu unutuyorum çok korkunç bir şey unutmak hatırlamamak.

Oğlum Jack annen Rose sana emanet merak etme çok yakında yanında olacağım ikinizin de..

Jack o çok güzeldi, çok iyiydi, çok iyi gülümserdi, çiçekleri severdi. Ben ona kahve yapardım balkonda oturup. Sohbet edip gülüşüp dururduk. Hiç bitmeyecek gibi uyuyamıyorum geceleri artık. Çünkü sizi unutmaktan korkuyorum. Sabahları kendimde değilim zaten Jack. Yaşlandım oğlum ihtiyarladım artık annenden sonra dağıldım sana babalık yapamadım belki oğlum.. Jack Bu mektubu eğer okuyorsan eğer. Cennette annen ve sen.. Merak etmeyin vaktim doluyor. gelmek üzereyim yanınıza ikinizi kaybedeli tam tamına Otuz Yıl oldu. Bu hasret bitecek.. az kaldı..

Yaşlı adamın hikayesi..

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etme.

“Keyifli okumalar”

Görüşmek dileğiyle hoşça kalın

Sevgili oğlum Jack ve Sevgili karım Rose

Yazar Hakkında
Toplam 263 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara