Salina Kazanmak Zorunda

Salina yorka Krallığında müttefik toplamak zorunda. Drew, Almira, Diana Hiram’a geçmek zorunda. Cadı Terra ise Herzim Krallığına gidip diğer cadıları kurtarmak zorunda. Haftalar önce Salina ve Terra büyük ve yıkım getiren bir plan hazırlamışlardı. Gece gündüz soğuk sıcak farketmezin iki canavar’ı yok etmek için elinden gerekeni yapacaktı. Planın detayları gelirsek Salina insanları ikna edecekti büyük savaş için. Drew, Almira, Diana savaşçı cüceleri Salina’nın tarafına çekmeliydi. Cadı Terra hapis tutulduğu Herzim Krallığından diğer cadıları kurtarmak mecburiyetinde. Orta Dünya’nın kaderi bir avuç insan ve cadı’nın elinde. Beklenen gün gelmişti karanlığın aydınlığa kavuşmasına az zaman kalmıştı.

+Salina; Bugün başlatmak olduğumuz mücadele bizi zafere taşıyacak. Bir müddet birbirimizden ayrı kalacağız.

-Diana; İçimizden biri seninle kalsaydı. Gözüm arkada kalmasın..

-Drew; Diana haklı sen yalnız ve tek olacaksın.

-Almira; Salina eminim ki bir planın var. Ve bize güveniyorsun güvenini boşa çıkarmayacağız. (Almira Salinaya kocaman sarılır)

+Salina; Mutlak zafer için risk almak zorundayız. Orta Dünyaya ışık getiren bizler olacağız.

-Cadı Terra; Salina haklı risk yoksa ödül yok. Bedel yoksa kazanmanın önemi yok. Her takım gereken neyse onu başaracak. Bildiğiniz gibi Lionel ve Helena’nın güçlü ve büyük ordusunu yok etmek için müttefiklere ihtiyacımız olacak.

+Salina; Yarın sabah herkes yola düşecek. Hazırlanın..

Hazırlanmak için toparlanmaya başladılar. Zor ve engebeli yollara düşeceklerdi. Alacakları kararlar geleceği şekillendirecekti. Kötü bir son mu? Olacak..

-Diana; Salina kendine dikkat edeceksin. Beni anlıyorsun değil mi?

+Salina; Benim için endişelenme. Sana daima döneceğimi bil!

-Diana; Ukalığın yine üzerinde bakıyorum da..

+Salina; Diana senin sayende bu kadar güçlüyüm..

Diana salina’nın dudaklarına yapışır.

-Diana; Seni seviyorum..

+Salina; Bende seni..

Gece bitmiş şafak vakti güneş doğmuştu. Vakit gelmişti dağılma zamanı geldi. Veda etmek gerekiyordu bir müddet. Müttefik toplamak gerekiyor sonunda özgür bir dünya için..

Salina yorka Krallığında kalmış kuzeye doğru atıyla ilermeye başladı. Arkadaşları bir gemiyle Hiram’a doğru geçiyorlardı. Cadı Terra Hiram’a girmenin yollarını ve cadıları nasıl kurtaracağının planına tekrar tekrar göz atıyordu. At arabası ile yola çıkmıştı bile. Bu plan dikkat çekmemeli sessiz sedasız devam etmeliydi.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 263 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara