Salina Bol Spoiler

Bol spoilerin yer aldığı bölüm geldi..

Orta dünyada yaşayan bir çok ırk artık huzura daha yakındı. Salina’nın liderliğinde Herzim Krallığı Kara kral Lionel’in elinden alınmıştı. Cadılar ve insanlar tekrardan Herzimi inşa ediyorlar. Lionel’in ölümünden 3 ay geçmişti. Salina artık ait olduğu yerde Herzimde, tahta oturmanın zamanı gelmişti. Cadılar ve insanlar Salina’ya karşı hürmetkâr ve biat etmeye hazırdı.

Salina tahta çıkacak Diana onun eşi olacaktı. Almira ve Diana’nın yasak aşkı ikisinden birini yakacaktı. Kirsti, Salinaya çok yakın oldu bu zaman içerisinde birlikte geçirdikleri her kaçak gecede Salinayı etkiledi.

Drew için intikam arzusu bitmemişti sıradaki şeytan Sersi Prenses’i Helana idi. Lexi ve Olivia denizlerde hakimiyet kuruyorlardı.

Bu süreçte Lexi ve Diana onca zaman hakkında sohbet etmiş birbirine olan özlemi gidermişti.

Sersi Prenses’i Helana cadıları yenemeyeceği için ve savaştan çekindiği için barış antlaşması teklifinde bulundu. Salina tahta çıktığı ân hem herzimi korumak hem de bulgac krallığın son varisi Helena için uygulayacağı politika hakkında her şeyi zaman gösterecekti. Barış antlaşması kabul edip etmeyeceğini zamanla öğreneceğiz.

Bu süre içinde Salina’nın üvey annesi Rose bir hastalık nedeniyle öldüğü atlamayalım Salina’nın bu bunalımdan Kirsti çıkarmıştı. Taşlar elbette yerine oturuyor gibi duruyor şuan. Cadılar eskisi gibi güçlü ve barış içinde yaşamaya devam edecekti.

Drew’in intikam arzusu onun sonu olacak kim veya kimin tarafından.. Büyücülerin lideri Alice bir pusuda bekliyor, saldırmak ve yok etmek için. Orta Dünya için güzel başlangıçlar, mutlaka kalıcı olmayacaktı bir müddet daha.

Salina çok yakında tahta çıkacak ve onun eşi Diana mı yoksa Kirsti mı? Olacaktı. Almira ve Salina’nın arası Diana yüzünden mı yoksa Drew yüzünden mı açılacaktı. Sonuçta çocukluktan beri birbirine bağlı iki dost.. Hikayemiz son hızla devam ediyor bazı beklemedik elvedalar, bazı hoşgelişlerin olacağı bir orta dünya bizi bekliyor. Aşk, mücadele ve savaşın olduğu bir dünya burası. Kimin kazanacağı bilmediğiniz bir hikaye..

Salina, Diana ve Almira’nın ilişkisini öğrenecek. Bu beklemedik yasak aşk karşısında Salina ne yapacak..

Bol spoileri olan bir bölüm oldu..

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 263 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (2 yorum)
Oguz kandemir
Oguz kandemir Cevapla
- 2:11 am

Yine güzel bir yazı 👏

Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz Cevapla
- 4:28 pm

Teşekkürler 🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara