Salina Başarılı Olmalı

Kâhin Cannon Salina’ya güçlerini nasıl kullanacağını, nasıl başarılı olacağını, neye odaklanması gerektiğini tek tek anlatıyordu.

-Kâhin Cannon; Salina güçlerini kullanmayı bir günde öğrenemezsin. Çok vakit alacak bazen öfkeleneceksin, bazen vazgeçeceksin.

+Salina; öfkelensem bile vazgeçsem bile tekrar tekrar deneceğim.

-Kâhin cannon; Bunu tek başına başarmalısın. Kendine güven içindeki güçü dışarı çıkar.

+Salina; ……. 😉

-Kâhin Cannon; sıradaki öğrencisi almiraya her gün yılmadan, bıkmadan, usanmadan eğitim alanında çalışacaksın. Kendini durmadan geliştireceksin. Hayal edebildiğinden daha güçlü olacaksın..

-Almira;………😊

-Kâhin Cannon; Drew sen kraliçenin mutlak koruyucususun. Tek bir amacın var ne pahasına olursa olsun Kraliçeyi korumak. Salina’nın bu savaştaki zırhı sen olacaksın. Salina’ya zaferi sen tatdıracaksın zafer seninle taçlanacak..

-Drew;………🙂

Durmadan hırsla, kararlılıkla devam ettiler, kendilerine inandılar. Kâhin Cannon onların idolü oldu. Günler geçiyor, haftalar geçiyor hatta aylar geçiyordu. Çok çalışarak çok çaba sarf ederek güçlenmeye başladılar. Salina artık güçünü yavaş yavaş kontrol etmeye başladı. İlk kıvılcımı yarattı.. Almira hızlı, çevik, güçlü ve kararlı bir komutan olma yolunda. Drew iyi bir muhafız olmak yolunda emin adımlarla ilerliyor. Her daim salina’nın yanında ona destek veriyordu. Vazgeçmesini engelliyor, öfkelenmesi engelliyordu.

-Kâhin Cannon; Drew bu asil duruşun kraliçeye bağlılığın orta dünyaya barış getirecek..

-Drew; Ben ateşten bir 🛡 tek bir amacım var o da salinayı korumak..

-Kâhin cannon; Almira sen salinanın dev ordusunu yöneteceksin. Tarih senin çetin dolu mücadeleni yazacak kızıl orduyu nasıl ezici bir güçle ezdiğini.

-Almira; Ben kaçınılmaz bir sonum kızıl ordu için. Kraliçe salina’ya olan bağımlılığım bizi zafere ulaştıracak.

-Kahin Cannon; Salina sen layık olduğun tahta geçeceksin. Orta Dünyaya barış ve huzuru getireceksin. Herzim Krallığın son varisi ateş cadısı salina kraliçe olacaktır muhakkak..

+Salina; Ben muhteşemim asaletim soyumdan gelir. Kara kral Lionel’i orta dünyaya gömeceğim. Mutlu ve huzurlu bir orta dünya vaad edeceğim. Annem Katrina için…

Kara kral Lionel’in sonunu getirecek olan salina ve arkadaşları gün ve gün kararlıkla çalışıyor. Kara bulutları orta dünyadan kaldıracak ve güneşi aydınlığı tekrar getireceklerdi.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin..

Yazar Hakkında
Toplam 232 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara