Pontoz da Acı Bir Gün

Pontoz da acı bir gün, cadılar Terra’nın cesedini salinaya getirmiştir. Salina öfke ve büyük bir kin ile, alevler içinde biat edin , diz çökün Kız kardeşlerim. Terra’nın intikamını ağır bir şekilde alacağız. Hazırlanın iki gün sonra Herzim Krallığına gireceğiz ilk kara kral Lionel’i yok edeceğiz.

Savaşın sesleri yeri göğü inletiyordu adeta. Almira, Diana ve Drew büyük günün geldiğini ve sonuçlarını ne olacağını biliyorlardı.

Cadılar, salina’nın liderliğinde yeni bir devrin açıldığını ve geldiğini anlamışlardı.

“Diana ve Almira birlikteliği kaçamaklardan tutkulu bir aşk hikayesine dönüşmüştü.”

“Diana iki güzel kadın arasında kalmıştı. Ama artık salinaya eskisi gibi aşık değildi. Almiraya aşık olmuştu, onu istiyordu. Almira ise Dianayı..”

“Ama bu süreçte Diana, Salina ile birlikte olmalıydı. Onun yanında ve yatağında olmak zorundaydı. Almira sevdiği kadını paylaşmak zorunda maalesef. “

Salina bir konuşma yapar; Cadılarım biliyorum ki! Zaferi tadacağız. Herzim Krallığı yine bizim olacak. Annem kraliçe Katrina’nın ruhuna ant içerim ki! Mutlak zaferi alacağız. Yarın şafak vaktinde Herzime giriyoruz. Cadılar Salinanın adını haykırıyor gökyüzü ve yeryüzü oynuyor.

Bu arada Kara Kral Lionel üstüne gelecek olan Cadıları yağdırmak ve durdurmak için Helena’dan destek ister.

Helena destek vereceklerini ve Yarın şafak tan önce ordusuyla geleceğini bildirir. Lionel ve güçlü ordusu hazırlıklı bir şekilde gelen tehdidi engellemeye çalışacak.

Salina, İnsanların Kralı Gregor ve Cücelerin kralı Victor ile daha önce planladığı Herzimi ele geçirme taktiğini uygulayacak. Kara Lionel’in beklemediği stratejik hamleler yapacaktı. Orta Dünya’nın kaderini belirleyecek olan bu savaş çok önemliydi.

Bu arada Lexi ve Olivia o karanlık suların içinden kurtulmuştu. İkili uzun bir süre birbiriyle kavga ediyor ve nefret ediyordu. Terra herzime gitmeden önce Diana’nın ablası lexi yi arıyordu ve onu buldu Olivia ile birlikte. Lexi ve Olivia bir adada mahsur kalmıştı onları oradan terra kurtarmıştı. Terra bütün olayları onlara anlatmıştı. Salina Herzim Krallığının son varisi ateş cadısı sizin için planı var. Büyük bir deniz donanması kuzeydeki insanlarla vakti gelince herzimi denizden bombalandırma yapacaksınız. Lexi ve Olivia iki düşman artık birbirini seven aşık olan iki kadın oldular.

spoiler > Diana ablası hakkında hiçbir bilgi bilmiyordu kısacası yaşadıklarını ve salinaya katıldığını bilmiyordu.

Spoiler 2 > Drew annesinin ve babasının intikamını alırken…..

Pontoz

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 228 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (2 yorum)
diaryofmeri
diaryofmeri Cevapla
- 4:41 pm

Ne güzel bir seriymiş, bayağı sürükleyici, kaleminize sağlık:)

Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz Cevapla
- 8:25 pm

Teşekkür ederim yorumunuz çok değerli benim için. 🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara