Bir kadının 3 çantası var. Kadın için çantanın önemi

Kadın İçin Çantanın Önemi

Kadın İçin Çantanın Önemi

Kadın için Çantanın önemi nedir?Hanımlar için çantanın çok stratejik bir konumu var. Çantanın rengi, deseni, kumaşı, büyük ya da küçük oluşu, omuzdan mı, sırttan mı asılacağı yoksa elde mi taşınacağı gibi giydiğimiz kıyafetle uyumu… Daha birçok soru işaretlerine çözüm getirmesi beklenir bir çantanın.Çanta deyip geçmeyin. Biz kadınların, kimsenin bakmaya cesaret edemediği ve içinde sakladığımız sırlar var çantalarımızda.Kimi çantasıyla karakterini ele verir. Kimi toplumda yer edinmek için, bir statü olarak kullanır. Kimi sadece sırlarını saklamak ister. Kimi iş dünyasını sığdırır, kimi bebeğinin dünyasını.Çantalar kadınların olmazsa olmazı, hayatın tamamlayıcısı, kurtarıcısı ve kolaylaştırıcısıdır. Kadınların her zaman ihtiyaç duyduğu aksesuarlar ve giyim eşyaları eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır. İhtiyaç önceliğimiz giyimden başlayarak sıralanmalıdır. Kimi zaman kadınlar yanlarında çanta taşımak istemese bile bir kadının çantası olmazsa olmazdır. Kişisel bakımı ve telefon, cüzdan gibi önemli eşyalarını korumak ve taşımak için her kadın çantaya ihtiyaç duymaktadır.

Çantanın önemi nedir?

Küçük bir not “Salyangoz için kabuğu neyse kadın için de çantası odur. Tek bir farkla; o kabuğun içinde ne olduğunu bilmemizdir.” der Jean-Claude Kaufmann Çanta adlı kitabında.

Moda Dünyası İngiltere

Çanta moda dünyasına İngiliz stilistlerin bir hediyesidir, desek yerinde olur. Çünkü günümüzde en önemli çanta markaları, İngiltere’de kurulmuş ve bu markaların her biri günümüzde tüm dünya tarafından bilinen popüler markalardır. Çantaların moda dünyasına birçok alternatifle çıkmasını sağlayan İngiliz çanta markaları modaya yön vererek, kadınların en iyi çantalara sahip olmasını sağlıyorlar.

Kadınlar İçin Çanta 💼

Kadınlar için çantanın önemi..

Giyimine özen gösteren, kombin yapmak için saatlerce uğraşan ve yanına çanta almadan evden dışarı çıkamayan kadınlar için oldukça önemli bir konu başlığı olarak karşımıza çıkıyor.Daha önceki yıllarda, gittiğimiz yere götürmek istediğimiz nesneleri taşımamıza yardımcı olması amacı ile kullandığımız çantalar, moda sektörünün gelişmesi ve insanların giyim tarzlarına daha çok önem vermesi sebebi ile bugün bir zorunluluktan çok, şık ve farklı olmanın anahtarı olarak görülüyorlar. Bu anlamda son yıllarda çanta piyasasına birçok modelin katılması, çanta alışverişi yaparken birçok karışıklığının ortaya çıkmasına sebep olabiliyor. Alışverişe giden kadınlar genelde kıyafet, ayakkabı, aksesuar ve en son çanta seçimi yaparlar. Kadınların alışverişte çantayı en sona bırakması, en çok ona vakit ayırması anlamını taşır. Günümüzde birçok moda markasının ürettiği çantalar kadınları yeni çanta alma konusunda kararsız bıraktığı için çanta alışverişleri günlerce sürebilir. Bunda herhangi bir şaka yok, tamamen durum aynen böyledir. O yüzden siz, siz olun kadınlarla çanta alışverişine çıkmadan 2 defa düşünün derim.

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 232 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (2 yorum)
Sosyal cafe
Sosyal cafe Cevapla
- 6:33 pm

Bir kadının çantasına neler sığabileceği o kadının en büyük dehasıyla sınırlıdır.Yok yoktur içinde.kafaya koysun bizi de sokar içine 😀😀

    Üzgün Kiraz
    Üzgün Kiraz Cevapla
    - 11:26 pm

    Kesinlikle öyle yeter ki istesin🍒

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara