Herzim Yok Artık Kegar Krallığı Var

“Gece Gölgesi “ Almira, Aliceyle yaptığı çetin mücadele sonunda nihayet Alice öldürmüştü. Yorgun, bitkin ve yaralı olan Almira kılıcını alıp en yüksek yere çıkıp.

Bir elinde kılıç diğer elinde Alice’n başı, tüm gözler Almira’nın üzerindeydi. Salina ve Mira diz çökmüştü bu kahramanlıktan dolayı hayatta kalan cadılar ve insanlar, diğerleri. Almira tüm orta dünyaya özellikle Herzim Krallığına söyleyecek olduğu konuşmayı yapar.

(Bu arada herkes hâlâ diz çökmeye devam ediyordu)

Bugünlere beni getiren kardeşim Salina, bana destek olan kardeşim Drew, beni çok seven kadın Diana. Bu yolculukta çoğumuz gibi bende çok şey kaybettim. Yıkılmadım mücadele etmeye devam ettim. Şimdi Herzim denen kanla kurulmuş bu krallığın sonunu getireceğim. Ben Gece Gölgesi Almira kılıcım her daima adalet terazisinde olacak.

Bu sözleri üzerine Salina ve Mira ne bekliyorsunuz. Duyduğunuz yeni hükümdarın söylediklerini. Almira Herzim’in resmen sonunu getirmişti. Yeni bir Krallık olacaktı burası barış ve huzur içinde yaşayan topluluklar olacaktı.

Kegar Krallığı anlamı yok oluştan var oluşa demek.

Bu süreçte Salina ve Mira kardeşliğini pekiştirdi. Pontoz’a sevdikleri kadınlar ile yeni bir hayat sürmeye başladılar. Salina, Kirsti birlikteliği ve Mira, Vanessa birlikteliği olmuştu.

Yeni Prenses Almira (bir insan) onu seven büyücü Holly ile Kegar Krallığını birlikte yönetecekti.

Lexi bu süreçte kız kardeşi gibi sevdiği Diana’nın kaybını, acısını Olivia’nın destekleri sayesinde ayağa kalkabilmişti. Lexi ve Olivia bilinmeyen okyanuslara açılmaya karar verdiler. Ve başlarına bir çok şey geliyor, yeni bir macera ayak atmışlardı.

Not; Eğer Salina Orta Dünya kitabım çok okunanlar ve satılanlara girerse yeni konum Lexi ve Olivia kayıp kıta Magdera olacak komik, eğlenceli, eğlenceli ve aksiyonlu.

Bölüm sonu…

Yazar Hakkında
Toplam 263 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara