Hayaller Sen

Şarkı imkansız olan sevdalara adansın..

Düşünceler sen, hayaller sen etrafımdaki insanlar bile sen. Tek bir resmin yeter yaşadığım tüm hayal kırıklarımı unutmaya. Yeşertiyorum tüm umutlarımı tek bir saçının teline. Bir insan yıllardır görmediği birisine bu kadar derin duygular nasıl besler ki! Unutamıyorum, bir girdabın içinde sürekli olarak kalakalıyorum öylece. Bekliyorum benim zamanımın gelmesini. Vaktinden önce olmuyormuş bazı şeyler; sevdalar, aşklar, hayaller ve sen.. Aklım, zihnim ve hayallerim sadece sana ait bekliyorum sadece.. Sonsuza kadar, ahir zamana kadar sadece bekleyeceğim. Ve günü geldiğinde yaralarını iyileştirmek için yanında olacağım..

#1606

Yazar Hakkında
Toplam 263 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (4 yorum)
diaryofmeri
diaryofmeri Cevapla
- 3:43 pm

Emeğinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş

Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz Cevapla
- 4:27 pm

Teşekkür ederim 😊

Recep Altun
Recep Altun Cevapla
- 7:37 pm

Merhabalar.
Sayfanıza ulaşmak için profilinizde olması gereken yerinde standart blog adresinizi göremeyince size bir türlü ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. Tekrar profilinizi incelerken “web sayfam” linkine tıkladıktan sonra sayfanıza ulaştım.

Paylaştığım bir şiirimi ziyaretinizde, sizin de kaleme aldığınız şiirlerinizin olduğunu, ancak henüz şiirinizin tam oturmadığını ve oturduğun da paylaşacağınızdan bahsetmiştiniz. Ben de bu vesile ile tekrar sayfanızı ziyarete geldim ve paylaşımlarınız arasında şiir aradım, ama bulmayı beceremedim.

Hayaller ve Sen başlıklı paylaşımınızı okudum. Yazınzızı her ne kadar düz yazı formunda kaleme almış olsanız da, ben şiir tadında bir yazı okuduğumu söyleyebilirim. Yazınızı destekleyen görsel de çok anlamlıydı.Kaleminize, emeğinize ve yüreğinize sağlıklar dilerim.
Selam ve saygılarımla.

Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz Cevapla
- 8:32 pm

Teşekkür ederim yorumunuz için. Şiir çalışmalarımı tamamladım. Çok yakında yayında olacak..🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara