Güzel ve Harika Okuyucularım

Merhaba üzgün kiraz sitesinin harika ve güzel okuyucuları. Uzun bir zamandır güzel yollar kat ettik beraber. Hüznümü, sevincimi paylaştığım bu blogda, hatta kayıp olduğum zamanlarda hep siz vardınız. Harika blog yazarları ile tanıştım, iyi kalpli okuyucularımla kah eğlendik kah hüzünlendik. Bazen de bir çok bilmediğimiz şeyleri gün yüzüne çıkardık.

Buranın en keyifli şeyi ilginizi çeken içeriklerin olması. Basit bir teması var olması. Sade ve yalın özgün bir yazının var olması harika görselleriyle dikkat çekmesi. En önemlisiyde içinizden biri olmam.

Hepimiz günlük bir stres içindeyiz ve biraz kafamızı toparlamak için çeşitli aktiveler yapıyoruz. Kimimiz bir film veya dizi izlemek için inceleme yazıları okuyor. Kimimizin aklını kurcalayan mitolojik yaratıkları araştırıyoruz. Kimimiz de günlük ve normal şeyler okumak için kişisel blogları ziyaret ediyoruz.

Farklı bakış açıları blog yazarları; hayata, yaşama hatta dünyaya şüpheci ve gerçekçi bir şekilde yansıtıyor. Global dünyada önemli bir görev üstlenmiş durumdayız. Uzun soluksuz bir yol blog yazarı olmak. Kendimizi en iyi şekilde sizlere yansıtmak farklı görüş açıları kazandırmak.

Herkesin favori şarkısı olduğu gibi favori bloğu var. Ve bu çok muhteşem ve harika. 👍 Bizler milyarlarca, yıldızların içindeki parlayan ve ışık saçan seçkin bloglarız.

Bir okuyucum blog yazarı ve blog nedir diye sormuş. Umarım seni tatmin eder aşağıdaki açıklamalarım..🤗

Blog Yazarı Ne Demek?

Blog yazarı; dergi, web sitesi ve sosyal medya platformlarında farklı konular hakkında içerik yazan kişidir. Blog yazarı her türlü konuda blog hazırlayabilir. Blog yazarının görevi, hazırlanan içeriği kaliteli ve akıcı şekilde kullanıcılara sunmaktır.

Blog Ne Demek?

Blog, herhangi bir konu üzerine özgün şekilde yazılan metinlerdir. Blog yazıları, çeşitli blog sitelerinde, e-ticaret sitelerinde ve içerik sitelerinde yayımlanır. Blog türünde yazılar kişinin yazım stili tercihine bağlıdır. Her türlü yazım stiline göre blog yazılabilir. Teknik ve akademik ya da eğlenceli, güncel konuları kapsayan blog yazıları mevcuttur. Blog şeklinde metin oluşturan kişiye “blogger” ismi verilmektedir. Bloglar kişisel ya da kurumsal olarak oluşturulabilir.

“ Güzel olan her şey için zaman gerekir.”

Diğer yazılarımı okumayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında
Toplam 195 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara