Bir fincan ve boş bir kitap. İçinde günlüğümden notlar var.

Günlüğümden Notlar Çıkıyor..

Hayatıma giren birçok kişi oldu her biri benim için önemliydi. Kum taneleri şeklinde günlüğümden notlar işte, insan zaman zaman özlüyor geçmişi, yaşanmışlıkları. Bazen tad almıyorum hayattan bir isyan var içimde. Beğenmiyorum bazı şeyleri üstadım olmuyor. Yeni hayatım iyi mi? Geçti. Bilmiyorum. Hatırladığım tek şey Cedric’i izlemekti. Günlüğümden Notlar..Bu hayatı… Hep bilincinde. Hep bilincinde olmaya çalışarak yaşıyorum hayatı. Biraz eski şarkıları dinledim, birazcık da çok aşıkken dinlediklerimi. Birkaç resim baktım, birkaç eski dostu düşündüm. Ha birazcık da ağladım. Hayatıma baktım. Her şey istediğim gibi değil . Sürekli artan bir ivmeyle yol alan. Ardıma baktım, gözlerim doldu. Üzdüğüm, kırdığım bir sürü insan. Özrümü de diledim halbuki fakat hâlâ karşılamıyor sanki olan durumu. Olması gereken bu mu? Yani bir şeyler olacak kırıp dökecez. Sonra toparlacak mıyız? Özür diledim..

Günlüğümden Notlar..

Biri benden özür dilese gider sarılırdım mesela. Biri bana “hatamı anladım” dese, eskisinden fazlaca severdim onu. Durdum. Yalnızım. Ölümüne yalnız aslında. Hayatımdaki -ailem hariç- asla kimse fakat asla kimse karşılıksız sevmemiş beni. “hayatta aileden daha kıymetli bir şey yok zaten” dediğinizi duyar gibiyim. Ama işte. İnsan aniden kapı çalsın da eski bir arkadaş gelsin, göz göze gelip asla konuşmadan sarılsın istiyor. Gerçekten, sadece tek bir insanın beni kaybetmiş olduğu için üzüldüğünü görmek istiyorum. Ne bileyim ya. Hayatıma renk gelsin istiyorum. Birilerin benim için önemli olması. Onlar içinde ben önemli olayım. Köprü görevi görmeyim başkaları için, insanlar beni kullanmasınlar. Benim için gözyaşı döken birilerin olmasını istiyorum. Çünkü ben onlar için gözyaşı döküyorum hergün her ân. Diğer yazılarımı okumayı ihmal etme..

Yazar Hakkında
Toplam 148 yazı
Üzgün Kiraz
Üzgün Kiraz
Yorumlar (2 yorum)
Recep Hilmi TUFAN | rehitu.com
Recep Hilmi TUFAN | rehitu.com Cevapla
- 8:45 pm

Arkadaşlar her dönemde değişiyor. Arkadaşlıktan dostluğa dönebilmiş birileri benim hayatımda çok yoktur mesela. İyi arkadaş herkesin hakkı.

    Üzgün Kiraz
    Üzgün Kiraz Cevapla
    - 8:50 pm

    Teşekkür ederim yorumunuz için..Arkadaşlık başka bir boyut..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Bir Şeyler Ara